| adutzadragutza a întrebat:

Hei Tpu.Am si eu nevoie de un sfatpuppy dog eyes.De ceva timp cunosc un baiat si este foarte prietenos.Ideea e ca vorbesc cu el doar chestii banale adica nu reusesc sa ii atrag atentia sper lucruri mai importante ca sa zic asa.L-am vazut de doua ori uitandu'se la mine iar cand am intors capul spre el a intors imediat privire. Vorbim, nu foarte des dar totusi vorbim. Oarecum il plac si e total diferit.Adica il plac pentru ceea ce e el nu pentru aspect.Chiar pot spune ca m-am indragostit de persoana lui nu de ceea ce e el in exterior.Intrebarea ar fi : cum as putea sa ii atrag intr-un fel atentia adica sa incerc sa gasim subiecte care sa ne uneasca intr-un anumit fel( am vorbit deja despre ce ne pasioneaza muzica/filme/carti etc.) Stiu ca nu exista dragoste cu forta dar macar as vrea sa incerc sa vad daca merita, daca nu ma voi reorienta happyFUNDA +VOT ( restul)

1 răspuns:
| unikul111unu a răspuns:

Apropiete cat mai mult de el, spune-i ca iti plac si tie filmere/cartile care ii plac lui si tine mereu legatura cu el.Cu placere.