| claudiuplm16 a întrebat:

am o prietena de care imi place si am vb mult timp si ne cun bine dar de o sap doua nu a mai intrat nici pe fb si am sunat-o de mi de ori si ma ia casuta si sunt cam ingrijorat si app vreau si eu un status pentru cazul asta

Răspuns Câştigător
| AdyAdrian2000 a răspuns:

Eu zic sa nu mai insisti...ea o sa vada apelurile pierdute. eventual ca sa fi tu linistit incearca din alte surse gen o prietena de a ei sa vezi daca e bine nu e bolnava.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai suna. A văzut cum scrii și nu vrea să aibă de-a face cu analfabeții.