| kidaa a întrebat:

Vreau sa va anunt ca o sa va paraseskk pentru o perioada sper sa nu fie ea prea lungaaa.cam 3 sau 4 zile! da ink nu se stie! ei nu va parasesc dar var parea rau daca as pleca de pe sitE?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Nu ne parasi!crying Ce ne facem noi fara tine?crying Te rog nu plecacrying

1 răspuns:
| OctinioSlatina a răspuns:

E a nu stiu cata intrebare a ta in care te lauzi! Tu crezi ca moare cineva ca pleci tu 3-4 zile?! Nu e nimeni care sa moara ca nu are net timp de o saptamana, dar sa-i para rau ca pleci tu laughing. Gata cu mesajele astea ca ne plictisesti! *Distractie placuta ori unde-ai pleca*