| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Vreau si eu bancuri despre Steaua/stelisti. big grin

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Inaintea meciului lui Steaua, antrenorul Olaroiu intra la vestiare si zice:
- Mai baieti, astazi este ziua mea si a-si vrea sa-mi faceti cadou o victorie in aceasta seara.
Jucatorii putin incurcati:
- Scuze sefu, dar ti-am luat deja o cravata!

I-De ce isi bat dinamovistii copii de Craciun?
R-Pentru ca umbla cu Steaua

Un stelist gaseste o lampa, o freaca si din ea iese un duh.
- Acum, ca am iesit trebuie sa-ti indeplinesc o dorinta.
- Vreau ca fratele meu, care este handicapat mintal, sa redevina normal.
- Nu cred ca pot.
- Atunci vreau ca Steaua sa castige Champions League.
- Hmm, ia mai vino odata cu fratele tau sa ma uit un pic la el!

Mai multe gasesti aici : http://fun.regielive.ro/bancuri/cu-steaua/

Funda?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

1.Sfaturile lui Lacatus pentru Banel Nicolita:

1) Nu te intorci in jumatatea noastra de teren decat cand e absolut necesar.
2) E obligatoriu sa te intorci in jumatatea noastra de teren, in momentul in care schimbam portile.
3) Portile se schimba intr-un meci, cel putin o data, nu te lasa pacalit!
4) Nu ai cum sa-ti dai seama care e poarta adversarului, deci trebuie sa intrebi.
5) Nu-l intreba pe Nesu ca se tine de glume.
6) Nu lovi mingea in cazul in care adversarul face pressing sau tribunele canta.
7) Alearga tot meciul si intra in teren doar cand/daca iti spun eu. Poti sa deschizi si ochii.
8) Daca e necesar sa atingi mingea, roaga-i pe Goian si Ghionea sa faca zid.
9) Tu vei antrena portarii in sectiunea de "Atentie distributiva si capcane de joc".

2.Un suporter al Stelei se duce la fan-shopul de la stadion:
- Buna ziua! As dori un tricou cu Steaua.
- Din care doriti? De jucator, de portar sau de arbitru?

3. Dupa meciul Steaua - Olimpique Lyon 3-5:
- Cum se saluta stelistii? Give me five!
- Care e animalul preferat al stelistilor? Cincila.
- Ce oras viseaza sa viziteze stelistii de Craciun? Cincinnati.
- Cum dau noroc stelistii dupa marele meci cu Lyon? Cin-cin.
- Care e site-ul favorit al stelistilor? HI5.
- Cladirea preferata? Pentagon
- Povestea preferata? 5 paini, de Ion Creanga

4.Mesaj de la Cleopatra Stratan pentru Nicolita: Nicolita, te astept la cealalta portita

5. - Care este diferenţa dintre echipa Steaua şi o găleată cu balegă de vacă? - Balega face minuni pe iarbă.

6. Un stelist gaseste o lampa, o freaca si din ea iese un duh.
- Acum, ca am iesit trebuie sa-ti indeplinesc o dorinta.
- Vreau ca fratele meu, care este handicapat mintal, sa redevina normal.
- Nu cred ca pot.
- Atunci vreau ca Steaua sa castige Champions League.
- Hmm, ia mai vino odata cu fratele tau sa ma uit un pic la el!

7. Universitatea Craiova - Steaua 2-1 (Marcatori: Nicolita, Nicolita / Nicolita )

8. Ce ai să-i spui unui suporter stelist cu amândoi ochii vineţi? Nimic, i-ai spus deja de două ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca vrei dar de fapt adancul sufletului tau are alte dorinte.

| Lămâie00 a răspuns:

Asemanarea dintre steaua si o buburuza:buburuza are mai multe puncte

| SlєndєrGirL a răspuns:

M00ie dinamo