| Gexu a întrebat:

chiar vreau sa aflu despre voi un lucru big grin stelisti sau dinamovisti vreau sa va vadwaitinglaughing FoRtZa sTeAuA love strucklove strucklove strucklove struck

44 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Forta Dinamo!big grin

| daii a răspuns:

Forta Dinamo!big grin

| inna a răspuns:

Dinamo love struck

| Pho3nix a răspuns:

Stelist pana la moarte :X.

| cioko19 a răspuns:

Sunt Uistahappy so.nu comentez.
Desi suntem infratiti cu Dinamovistii. dar asta nu ma prea afecteaza sa decid.
Deci cu nici o echipa enumerata de tine :d.
"U" Cluj. love struck chiar daca suntem in B.asta e. Promovam anul' asta:d

| Pepper9 a răspuns:

Steaua! Forta steauahappy
Dar in Europa eu tin cu toate echipele din romania, chiar m-am bucurat ca s-a calificat Dinamo in Europa Leaguebig grin.

| Farcas a răspuns:

Steaua!love struck
Pana la moarte si dupa.

| Cryssy a răspuns:

Inainte nu tineam cu nici o echipa, dar de vreo 2 luni asa sunt si eu microbista...si tin cu steaua! :X:X:X

| yuli10 a răspuns:

Fotbalul in Romania e terminat... nu cred ca e vreo echipa serioasa.
de fapt a ajuns sa fie o gluma, nu mai e de mult un sport. e un prilej de a ajunge cunoscut, fotbalistii romani se cred mai mult vedete decat sportivi.

| Casiana a răspuns:

Hai Dinamo, nu ma injurati!laughingFiecare cu gusturile lui!

| NimeniAlta a răspuns:

Fortza rapidrolling on the floor

| RetroX a răspuns:

Stelist pana la moarte! love struck

| Betty18 a răspuns:

Stelistaaa:X

vai dar ce de-a stelisti aici pe TPUsmugsmug
bv maihappy:X
succes

| crisS a răspuns:

Eu tin cu Poli Timisoara love struck dar daca ar fi sa aleg dintre steaua si dinamo as alege Steaua happy

| ina a răspuns:

@ Ingeras14
Si eu tin cu CFRlove struck
Doar ca in ultimul timp nu prea ma mai preocupa, mi se pare un adevarat balcisad

| mariutza a răspuns:

Steaua!

| iri a răspuns:

Cu Steagu pana la moarte :X:X:X

Cine e pe primul loc,
cine e pe primul loc?
Steagu e,
Steagu e big grinbig grinbig grin

| Gexu explică:

Pana acum totul decurge cum imi pl mie cu stelisti :d

| Gexu explică:

Uaa dinamo:d n`am nimic q voi decat q echipa:d

| Gexu explică:

Nu te injura nimeni stai linistita casiana laughing fiecare cu opiniile lui :*

| Gexu explică:

Si eu sunt fata alle 529:X:Xwinking si ador echipa steaua:X:X

| adyth a răspuns:

Toata treaba cu fotbalul mi se pare o prostie.

| iulyana a răspuns:

Caini pana la moarte si dincolo de ea! :X

Europa league! Faceti loc, vin Cainii Rosii! devil

FORTA DINAMO! :X:X

| iulyana a răspuns:

OLe adversarii s-au speriat OLE
Cainii rosii au miscat OLE
Sunt campioni si o stii prea bine
Si orice ar fi am 2 clase peste tine OLE

Ai crezut k m-ai driblat OLE
Ai crezut k ai marcat OLE
Hai dinamo hai dinamo ale
Suntem caini pana la moarte
Si se stie suntem rai

Cine sare este caine HE 4 x
big grinbig grinbig grin

| alle529 a răspuns:

Chiar daca is fata eu tin cu STEAUA love strucklove strucklove struck

| viki a răspuns:

Eu tin cu Steaua, cu toate ca acum nu prea ma mai intereseaza.happy
Dar, oricum, Fortza Steaua.:*

| ingeras14 a răspuns:

Sincer nici unu nici altu`...eu una tin cu CFR love struckbig grintongue... Dar daca trebuie sa aleg dintre Steaua si Dinamo prefer Steauawinking...

Răspuns utilizator avertizat
| vyol3ta a răspuns:

Nu prea ma uit, dar daca ar fi sa aleg cu sigurantza as alege Steaua.

| andrei123 a răspuns:

Eu tin cu Steaua si ma bucur pentru ca s-a calificat in grupele Europa League big grinbig grinbig grin