| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca va face Steaua cu Stuttgart (tur si retur)? Vreau raspunsuri de la stelisti adevarati.

Răspuns Câştigător
| sodobar a răspuns:

Sal,sunt sodobar prietenul tau, iti spun eu ce face steaua, acasa bate cu 2-0(o sa strige iar becali tiki-taka barcelona) iar in deplasare o sa faca un 1-1(becali o sa zica:ne-am menajat jucatorii pentru rapid(o sa joace cu rapid in urmatoarea etapa)), in seara joaca cu poli Iasi, te saluta un stelist 100%

2 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Sa speram ca egal in deplasare si victorie acasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate un egal acasa si pierde in deplasare. Sunt stelist adevarat dar nu asa optimist ca sodobar.
Daca ma insel si el are dreptate cu atata mai binehappy.