| Andr3y25 a întrebat:

Hei! Ce echipe v-ati dorii in UCL cu Steaua..Eu unul vreau sa pice cu o echipa tare foarte tare, dar restul mai de nivelul Stelei..Stiu ca pe unii o sa va enerveze aceasta intrebare, dar este in special pentru Stelisti.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori sa pice in cea mai dura, sa le dea aia bataie ca la turci.
O grupa formata din Steaua, Bayern, Barca si Manchester United ar fi grozava, nu ar face nici macar un punct.

| Andr3y25 explică (pentru anonim_4396):

Nu ar face nici macar un punct intr-adevar.Tu 100% nu ti cu Steaua.Dar fara sa te gandesti punctele alea ajuta si alte echipe romanesti sa joace in EL sau UCL.Tu spui sa te razbuni pe Steaua in loc sa te bucuri ca ne reprezinta cineva, El eu le-as sustine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andr3y25):

Intr-adevar nu tin cu Steaua si n-am de ce sa ma bucur ca ne reprezinta cineva. Daca echipa mea de suflet nu e in Europa de restul ma doare-n cur. Intr-adevar, ajuta la coeficientul de tara dar nici asta nu imi pasa. Da-mi voie sa il citez pe Borcea: "Si tata daca ar fi patron la Steaua tot n-as tine cu echipa asta". Asa sunt si eu, nu imi pasa ca e din Romania si povesti d'astea, sunt anti Steaua si le doresc desfiintarea clubului.

| Andr3y25 explică (pentru anonim_4396):

Este parerea ta si numai a ta. Poate ca si Dinamo va ajunge in Europa, cum a fost o data...dar ca sa faca ce a facut Steaua in ultimii ani mai aveti de reconstruit. (asta in cazul in care ti cu Dinamo) Daca nu ti cu Dinamo, bafta echipei tale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andr3y25):

Nu tin cu Dinamo ci cu Petrolul Ploiestihappy

| Andr3y25 explică (pentru anonim_4396):

Ufff 5-1...E foarte greu sa intorci un asemenea scor.Va tin pumnii, dar nu cred o sa va calificati anul acesta.Am fost surpins ca ati luat asa bataie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andr3y25):

E aproape imposibil de intors scorul asta, nici eu nu cred ca o sa ne calificam desi voi fi prezent pe stadion. Si eu am fost surpins, ma asteptam sa ne--o luam dar parca nici in halul asta.
Probabil Steaua e singura echipa care se poate mandri ca a prins cupele in sezonul asta.

| ShadoWizz a răspuns:

Iata astfel cele mai grele variante pentru Steaua: Bayern, Juventus/PSG, Man City sau Barcelona, Juventus/PSG, Borussia Dortmund/Man City

Iata cea mai usoara varianta de grupa pentru Steaua: Benfica, Schalke, Basel sau FC Porto, Marseille, Olympiakos/Ajax