| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un trandafir...nu am primit niciodată. Si nu se pune daca-mi cumpăr singura. Cine-mi da?

25 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu mai bine vrei ciocolată?
Oricum,
http://i.imgur.com/jPWAIF8.jpg

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Si cu sticla ce e? Tu vrei sa mă imbeti? Eu nu beau, eu consum plante.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau nimic, doar îți arătam o poză.
Ai zis că vrei un trandafir, ai primit mai multe.
Tu voiai doar unul, n-avea rost să-ți mai dau și eu.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Un trandafir de la fiecare... Si cel din poza cine era, ce făcea cu sticla, si unde se ducea?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuia și tu să specifici.
Păi eu sunt cel din poză.
Mai știi când m-ai întrebat cum de am trecut la Geografie?
Păi uite-așa.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Cred ca sticla a fost cea mai utila. Dar eu tot vrei flori. Am primit doar 2. Vreau o gradina uriaaaasaaaa, plina cu trandafiri. Si din cer sa cada petale de trandafiri. Eh, poate se găsește cineva sa-mi dea. Nu contează daca e fata sau băiat.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-i cu nevoia de flori, așa dintr-o dată?
Nu-i genu' tău.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Chiar daca nu-s eu cine stie ce fata... Îmi plac trandafirii
sunt singurele flori care mă încântă. Da, si celelalte. Îmi place sa plantez flori, sau sa fac arta din flori. Am făcut de ziua mamei, un buchet de trandafiri, intr-un cosulet auriu, si l-am pus pe pat in camera ei. Si era înconjurat cu petale. Da... Stiu ca nu e genul meu.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

"Chiar dacă nu-s eu cine știe ce fată" laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Pai, da... Nu prea mă comport ca fetele. Si nu sunt nici Madona. Exact, da...nu sunt cine stie ce fata.

| Doub a răspuns:

N-am trandafir. Vrei o garoafa?smug

| AirănMeidăn a răspuns:

Du-te la "Burlacul"

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Http://4.bp.blogspot.com/......u_roua.jpg

E din parte lu' Sleepycă;)

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu cred pana nu vad.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Vai, ce dragut... Nici înflorit nu e, dar merge. Bobocii sunt mai draguti.
Cum te cheamă?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îți va da tipul ăla mort din cimitir care îți dă să bei și lapte praf înainte să învârți ciobrile de hârtie în pepene.
PS: Cioburile de hârtie vor deveni moluște înainte să mâzgălești zidul Berlinului în anul 2014 așa că pregătește-te să mori în remorcă. Tutuși poți scăpa cu viață dacă pui un anunț pe remorcă.ro.

Remorcă.ro, cele mai bune remorci din toată perioada cretacică.
Îți e greu să mesteci semințele de zapadă de dinozaur, pune anunț pe remorcă.ro și totul se va simplifica.(doar dacă ai pisici cu râie)
Acum dacă îți faci cont pe remorcă.ro vor veni la tine hoții și îți vor oferi una grande oferta, vei primi un tocător de cântece și nu vei mai știi cântecul sticlei, mai primești și o babă nebună ce îți va înăspri mașina de spășat și vei avea un vierme în cot, plus că mai primești și un nimic și un pumn în saltea.
Deci, nu mai ezita, pune anunț pe remorcă.ro și nu vei mai avea nevoie de trandafiri!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Aaaawwww, ce draguta esti. Catalina te numesti nu?
Esti o scumpa. :)

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, așa mă numesc, mulțumesc.