| Unforgetit a întrebat:

Vreti sa sariti pe geam?laughing)Scapati de plati la facturi!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns:

Păi ce mai aștepți?

| AudImagini a răspuns:

Da. da.
sigur. sigur
hai sa ne sinucidem...
*isi mananca cerealele in continuare*

| cristi202 a răspuns:

Eu daca sar pe geam nu se intimpla nimic, doar ca poate sotia ma va lua la intrebari de ce am iesit pe geam si nu pe usa. Stau la casa, asa ca saritul pe geam nu ma scapa nicidecum de plata facturilor.happy

| Reew a răspuns:

Daca sar pe geam poate pic la vecinu' in balcon si zice ala ca a venit iepurasul de Paste mai devremelaughingOricum nu ma risc.

| Quest a răspuns:

Eu stau la parter big grin

| MMadalina a răspuns:

Sa stii ca nu m-am gandit la solutia asta thinking Sa stii ca daca ma vezi la stirile de la ora 5 e din cauza ta laughing

| Alyse a răspuns:

Buna idee.am de gand sa ma reincarnez in tine sa te posedez pana sari si tu.mai vrei?