| oanawww45 a întrebat:

Cati dintre voi ati vrea sa scapati de scoala sau vreti sa o mai faceti odata?winking

Răspuns Câştigător
| kiky278 a răspuns:

De fapt... uite cum sta trb.Cand suntem la scoala vrem sa scapam de ea dar pariez ca atunci cand vom fi mari vom vrea sa fim iar la scoala, sa fim iar copii.

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu vreau sa scap de ea mai repede big grin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Cu totii vrem sa scapam de ea, dar ea este obligatorie.

| ionika17 a răspuns:

Eu nu astept, sa scap de scoala (chiar daca nu imi plac orele). E mai bine la scoala decat la serviciwinking

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Vrem nu vrem trebuie sa mergem la scoala. sa fim seriosi toti vrem sa scapam de ea rolling on the floor dar de multe ori in vancata ( pe la sfarsit ) mi se face dor de ea, mai ales de colegi tongue

| dende95 a răspuns:

Astept sa scap de ea...cosmarul meu nr1

| TotRoz a răspuns:

Deci eu sunt in clasa a 7, si vreau sa fac scoala pentru. ca acolo mi-am facut o multime de prieteni si e foarte bine. Nu vreau eu prea mult saa fac ore. Dar pot zic ca imi place la scoala.
Si acel om 'anoinim' ar trebui sa sa isi tina gura, daca el e un mediocru, si nu'i place la scoala sa nu'i fac fraieri pe cei carora le place. ( si eu nu sunt tocilara laughing am luat 4 in teza la mate :-ss )
Pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa scap sa nu mai fac dar cei care vor sa fac sunt cam tocilari si fraieri

| nimeni_9340 a răspuns:

Dac as putea m-as intoarce inapoi in anii de liceu...acum e mai greu.cind eram ca voi tot doream sa scap. dar sa stii e cu mult mai greu la universitate de cit la scoala