| madutza90 a întrebat:

Vreti Sa Scapati De basescu?

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cartile sunt deja facute, oricine ar iesi, nu se va schimba nimic! La tv sa vorbesc unu pe altu si apoi stau toti la un sprit si se minuneza cat de usor suntem de manipulat...Romanu da rand pune botu la zahar, malai si faina si voteza fara sa-si dea seama ca ce au primit intr-o zi li se va lua ani de zile! Intr-un fel poporul isi merita soarta!

| madutza90 explică (pentru ROB3RT89):

Da ai dreptate am ajuns asa din cauza prostiei poporului.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru madutza90):

EvidenthappyRomanu zice multe si face putine, roamanu acepta minimu pe economie(700 ron -2012),roamanu ne face de ras pe unde se duce si lista poate continua! Basescu nu merita sa fie scris cu litera marelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu se scrie cu litera mare...laughing si da vreau sa scap de el happy

| madutza90 explică (pentru anonim_4396):

Intentionat am scris asa daca nu ti-ai dat seama.

| anonim_4396 a răspuns (pentru madutza90):

Mi-am dat seama doar ca azi sunt pusa pe criticathappy

| Aby_abby_1994 a răspuns:

Evident!