| XeNnoCiDe a întrebat:

Ce ati face daca locuiti in Bacau si vreti sa scapati de apocalipsa? Funda pentru raspunsul cel mai bun

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exact ce as face si daca as locui in Braila.Nu as pune botu`.

suntserios
| suntserios a răspuns:

M as muta in Vaslui, acolo nici apocalipsa nu ajunge

| sublime89 a răspuns:

Te uiti prea mult la Nat Geo. Nu ca ar fi un lucru rau, doar ca trebuie sa stii sa faci o selectie si intre documentarele de acolo, mai ales in ultima vreme.

| Rakanishuu a răspuns:

Te dai peste cap. Eu macar nu stau in Bacau deci sunt in siguranta... Naspa de voi.

| TashaUhm a răspuns:

Iar ai fumat leustean`? waiting

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Atâta timp cât nu vine nu trebuie să scapi de ea. Sunt doar minciuni.

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Atâta timp cât nu vine nu poţi scăpa de ea. Sunt doar minciuni.

| Burnnin a răspuns:

Muta-te in alt oras daca e sa vina.

| Boncu_Bogdan_1993 a răspuns:

Ce apocalipsa? cand e?(sunt doar ironic) pe bune nu trebuie sa scapi de ceva ce nu exista