| anonim_4396 a întrebat:

A călătorit careva dintre voi vreodată în America de Sud?
În Columbia, Venezuela sau Brazilia?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Eu am fost în Trujillo - Peru, acum vreo câțiva ani.

3 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Venezuela este haos total din cauza inflatiei, crizei economice si regimul paranoic al lui Nicolas Maduro! O tara care in anii 70 " era Elvetia continentului sud-american a ajuns o " Ghena "!
Columbia este o tara " relativ " sigura daca ai un ghid local de la o agentie serioasa! Brazilia cam aceeasi treaba!
Merita vizitate dar cu muuuulte precautii de securitate!

| OmBanal33 a răspuns:

Eu m-as ferii de toate locatiile pe care le-ai spus cu exceptia Braziliei.
O tara minunata, iar oamenii sunt destul de prietenosi si saritori in a te ajuta daca ai o intrebare...
As evita celelalte locatii din motive de siguranta...

| sparklingqueen a răspuns:

Nu,dar mi-as dori foarte mult da vizitez Brazilia.