| belliza a întrebat:

A fost careva pe o plaja tropicala vreodata? Daca da, unde? Si cum a fost? Cam cat v-a costat? Cum ati calatorit? Multumesc!

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Chiar tropicala nu dar am fost pe minunata plaja de la Vai (Creta) plaja aflata intr-o minunata padure de palmieri cu o apa de un albastru incredibil unde am facut plaja in hamac. A fost incredibil si nici nu a costat enorm (suplimentar de cei cca 400 euro excursia in Creta 20 euro excursia suplimentara la Vai)

| dispe a răspuns:

Jamaica- Caraibe. 35oo euro/pers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... daaaa. aam fost. dupa o ploaie a ramas o rapa plina cu apa.si copacei .umbra.si apa de ploaie. si lipitoooori cat cupride. a fost frumos.la tara intr-o lutarie veche.era gratis.cand nu eram noi, erau gastele.si invres. E copilarie.