| 342 a întrebat:

A fost cineva de aici in Platamonas, in Grecia? Daca da, spuneti cum a fost! Funda

Răspuns Câştigător
| KubetiiOO a răspuns:

As merge si acum love struck.Foarte frumos si peisajul si marea este foarte fain.Mrerita vazuthappy Parerea mea happyFundita puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| 342 explică (pentru KubetiiOO):

La ce hotel ai stat?

| KubetiiOO a răspuns (pentru 342):

Zeus hotel happy. Paraca, asa tin eu mintehappydaca nu e bun pot merge la niste agentii de turism si iti pot recomanda si alte hoteluri daca acesta nu e bun

| 342 explică (pentru KubetiiOO):

Si cum e in Platamonas? E frumos? Plaja cum e?

| KubetiiOO a răspuns (pentru 342):

E frumos si plaja e frumoasa si curata.

| KubetiiOO a răspuns (pentru 342):

Funda? Ai promis mai sus

| valentino52 a răspuns:

Eu am fost erau parca Platamonas si langa Panteleimonas e superb grecii sunt asa ospitalieri oriunde mergeam taverne, baruri primeam din partea casei mai mult decat comandam!