| naty_3185 a întrebat:

A fost cineva la vatra dornei? daca nu ati fost, sa va duceti! eeeeeee foarte tare! eeee un aer proaspat si curat! locul este minunat!

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

As merge. Ai stat la vreo pensiune sau vila, ceva? Daca da, lasa-mi si mie impresiile si un numar de telefon pe privat.

prfml
| prfml a răspuns:

Multumim pentru sfat! Eu unul pana acum nu am fost dar cu prima ocazie o sa tin cont de sfatul tau. happy

mira
| mira a răspuns:

Aerul de acolo este de neegalat.Peisajul foarte frumos, induce o stare de calm.Important este sa prinzi un sejur fara ploi. Mira

| moonY a răspuns:

Am fost, da locul e minunat.

| alexa a răspuns:

Si eu am fost... mi. a palcut fffff mult
chiar e o zona care merita vizitata...si nu e vorba doar de aer ci si de curatenia de aqlo, de peisajele din zona...
sa stii ca se meritawinking