| Faranume242424 a întrebat:

A mers cineva cu Busbud, sunt de incredere? Am văzut ca au și recenzii bune 5, și multe recenzii de 1, chiar returnează toată suma plătită dacă anulez cu pana la 3 ore înainte, fără comisioane?

2 răspunsuri:
| Bacisor_Claudiu_1988 a răspuns:

Salut,
Am folosit Busbud de cateva ori. Sunt de incredere (o companie reala care functioneaza ca un intermediar intre companii de autobuze si client). Daca returneza toata suma platita, nu sunt sigur. Nu am returnat niciodata biletul. Daca asa e scris pe website-ul lor, probabil ca da (presupun ca asta depinde si de compania de autobuz, busbud e doar intermediar).
Conclusie:
1) Sunt de incredere, o companie reala;
2) Presupun ca da, nu sunt sigur;

O zi buna.

Răspuns utilizator avertizat