| Mihai1ionut a întrebat:

Ai voie sa iei suplimente (proteine etc) în avion (bagaj de cala sau de cabina)?

3 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

In bagajul de mana nu ai voie cu recipiente mai mari de 100 ml, deci in bagajul de cala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă sunt în ambalajele originale și sigilate nu ar trebui sa ai probleme la cala

| HugeHulk a răspuns:

Da, daca le transporti in ambalajul original. Daca le pui tu in ceva pungi de acasa, posibil sa ai probleme insa. Eu mereu am avut la mine proteine in avion si nu mi-a zis nimeni nimic.