| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca pot sa gasesc bilete de avion mai ieftine, de exemplu de aici la roma cu 10 euro. unde?

Răspuns Câştigător
| IonescuDarius a răspuns:

Sunt bilete promotionale. Cele mai tari oferte sunt pe WizzAir dar iti recomand sa folosesti si site-urile ale altor companii aeriene(le gasesti pe toate din Romania usor pe net,la fel si toate celalalte detalii gen aeroport plecare,cost bagaje, etc), dar cele mai multe sunt la wizzair.Trick-ul este sa ai tot mereu paginilie deschise ca dispar cat ai zice peste. Eu si gasca mea am fost prin toata europa si merita, decat sa cheltui 50 de lei intr-un weekend intr-un club plin de tarani, mai bine dai o fuga...in Pisa? (acolo am fost ultima oara, bilet de 5 euro dus-intors, cu 48 de ore intre drumuri). site-ul e Wizzair.com.trebuie sa-ti faci cont la ei ca sa poti rezerva.calatorii placute tie si prietenilor tai! happy

10 răspunsuri:
| Daiiiy a răspuns:

Poti sa-ti iei bilete de avion mai ieftine, doar daca iti faci rezervare cu ceva tim inainte big grin

| eandopuncttk a răspuns:

Probabil prinzi un loc in compartimentul de bagaje cu aia 10 euro

| NicoleSova a răspuns (pentru eandopuncttk):

Haha. Drept

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru eandopuncttk):

Nu as putea sa iti fur locul tau unde faci tu uga buga cu bagajele

| eandopuncttk a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti copil... gandesti ca un copil

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru eandopuncttk):

Ha ha da tu cati ani ai copilas?

| andreeagicu a răspuns:

Sunt oferte la toate companiile si agentiile, dar cel mai bine este sa iti iei din timp. Cu 10 euro nu prea sunt, gandeste-te ca la acei 10 euro se mai adauga taxele de plata, aeroport si de bagaj... dar poti gasi bilete ieftine spre roma daca le iei de acum pentru peste 2 luni... ceva de genul. Eu anul trecut am luat din iunie pentru septembrie cu 45 dus-intors.

| Iosif_Alexandra_1999 a răspuns (pentru IonescuDarius):

5 euro? wtf in 2015 acum e 600 euro mama

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://avion.cabanova.com/bilete-avion-ieftine.html
Este foarte bun vei fi multumit

Sper sa te ajute

| IonescuDarius a răspuns:

Aici gasesti cele mai ieftine bilete de avion!
https://goo.gl/wQCjGT