| beta7 a întrebat:

Am cumparat un bilet dus-intos in alta tara si mi-am facut check in online valabil din orasul meu spre orasul respectiv... Iar apoi cand ma intorc in tara mai trebuie sa fac o data check in din tara din care vin? .....biletul de avion o sa ramana la mine pe toata durata calatoriei dus-intors?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

O sa-ti faca cekin si in aeroport,biletul de intors va sta la tine, si ai grija ca daca vrei sa iei bagaj de la cineva sa-l duci, si are droguri, o sa te prinda.le scaneaza, si din pacate le si vad.si mai intri si la parnaie.

| beta7 explică (pentru express11):

Stai linistit laughing) am doar bagajul meu de mana

| mihai69 a răspuns:

Biletul de avion rămâne la tine.
Check-in e bine să faci on-line (și la întoarcere), altfel e posibil ca la aeroport să fii nevoit să dai o taxă. Depinde de compania cu care călătorești. Oricum, dacă-l ai făcut, scapi de griji.