| adreanse a întrebat:

Am niste prieteni francezi care au venit la bucureşti. Ce ar putea sa vadă in bucureşti? Un spectacol, nu ştiu... Nu sunt din buc. Ms.

4 răspunsuri:
| rhados a răspuns:

Simplu, cum ce sa le arati? la roumene realité de la pays :)))
http://www.220.ro/reclame/Cava-D-Oro-2/ERHOdACdKj/

leonardk
| leonardk a răspuns:

Casa poporului, Muzeul Antipa, Muzeul satului.

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai poti sa ii duci la circ rolling on the floor

| andy_3924 a răspuns:

Intra pe sapteseri.ro si verifica evenimentele din saptamana in care vii in Bucuresti. Poti sa-ti faci o idee despre ce urmeaza sa vizitezi. Daca n-ai un prieten din Bucuresti care sa te ajute foloseste o harta pentru a-ti planifica traseul.
Daca nu ma insel, in Gara de Nord exista un punct de informare pentru turisti. Poti cere sfaturi si acolo.