| anonim_4396 a întrebat:

AM O GEANTĂ de scule în România. Cum pot să o aduc în Anglia!?
Stie cineva o companie care transportă colete din România in Anglia!?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

ATLASSIB, Zilog. Spune-i cuiva din țară să o ducă până la firma lor (o ambalezi, incat sa arate ca un colet) și a doua/treia zi e in UK, în condiții excelente.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.best-ellit-tour.ro/

| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns:

Te ajut eu! Sa fie livrate in dos? In back yard adica?

| zilog a răspuns (pentru DecstarIsBackAgainMtfk):

Ca și locație ar fi perfect!
Care ar fi procedura?
Este o firmă!? Sau cum se procedează? Ești tu un om care vii cu ce? Cu mașina cu avionul? Cu duba!? Transporți colete de obicei sau?

| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns (pentru zilog):

Eu vin cu sculele si de aici te poti descurca cu ele.

| zilog a răspuns (pentru DecstarIsBackAgainMtfk):

Este o idee bună, în ce zi plecați din Bucuresti spre UK?
Este normal să stau cu stresuri pentru că viața mea depinde de acea gentă de scule indiferent de țara în care mă aflu.
Așa că aș prefera o firmă cu prioritate.