| Ion_Parvu_1958 a întrebat:

Am o preoblema cu loteria vizelor pentru America. Am primit recent niste mailuri prin care spune ca sunt eligibil si trebuie sa patesc o taxa de 220 USD.
Aici este mailul:
http://imgur.com/a/rVQci

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E țeapă!

| Lupu_Sever_1972 a răspuns:

Inscrierea la loteria vizelor este absolut gratuita, se face pe un site guvernamental din SUA. Este evident ca respectivele email-uri sunt un scam, se vede si din modul in care sunt scrise de altfel, trecand peste faptul ca cer bani. NU TRIMITE nici un fel de bani! Cauta pe google care sunt perioadele de inscriere (nu te poti inscrie decat in anumite perioade) precum si procedura de inscriere daca iti doresti sa participi