| anonim_4396 a întrebat:

Am un iepure 1 an este dezvoltat dar nu sare iepuroaica cum s-ar zice de ce?

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu e inca timpul pentru asta! mai asteapta si o sa vezi ca o sa ai si iepurasi(mai pe la paste) mai spre primavara! succes!

| hax0r a răspuns:

Nu a intrat in calduri.asteapta sa vina primavara. sau o fi de la iepuroaica

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai lasa-i despartiti o zii si apoi bagai pe amandoi intr-o cusca

| Mjdolhfi a răspuns:

Mi se pare amuzant ca ai ales categoria turismlaughingrolling on the floorin timp ce este vorba despre un iepurelaughing