| mbogdan27 a întrebat:

As vrea sa-mi spuna si mie cei care au fost in Thassos, Grecia ce cluburi exista pe acolo.As vrea sa merg in Thassos pentru apa curata, dar ma intereseaza si viata de noapte.

2 răspunsuri:
| T82 a răspuns:

Cea mai buna discoteca de pe insula este discoteca Bolero. Este o discoteca in aer liber, pe drumul spre Limenaria. Langa discoteca se afla clubul Barel. Majoritatea tinerilor de pe insula se intalnesc aici seara dupa ora 22:00. Muzica este pentru toate gusturile, iar discoteca este deschisa pana dimineata.

| HöchsmannAlecs1998 a răspuns:

Da exista cluburi,cel mai bine sa vezi toata insula si asa iti dai seama, zona este frumoasa dar plajele cam mici, dar este plaja de marmura care este super tare, piscina naturala la fel de misto dar stii sa inoti nu gluma, iar cu cluburile vineri si sambata programul este destul de scurt la cluburi...