| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca stie vre-unul dintre voi locuri in mamaia la particular, sau in constanta, sau la intrare in mamaia(mai ieftine big grin ) si sa imi spuneti cam cat costa. DAU

4 răspunsuri:
| Reinkaos a răspuns:

In mamaia este o casuta unde iti poate gasi cazare. te duci acolo si intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca vrei cazare am un apartament in navodari centru, e la 5 min de statiunea mamaia, 100 ron pe zi, 0729678064

| georgianna a răspuns:

Http://www.cazareparticulari.info/ incearca asta sau http://www.cta.ro/index.php?p=CAZ&titlu=Cazare%20la%20PARTICULARI
Eu am datele unei persoane care inchiria o garsoniera avantajos in Saturn. Daca doresti anunta-ma.Nu mai stiu insa daca sunt disponibile si nici tu nu precizezi in ce perioada doresti sa mergi si cate persoane.
In orice caz la particulari iesi muuuuult mai bine;)