| M4RK a întrebat:

Ati fost vreo data intr-o excursie? cum a fost?happy

20 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca ai un grup in care te simti bine atunci totul va fi excelent chiar daca destinatia nu e cine stie ce. Conteaza anturajul

| Psihoyounger a răspuns:

Da, in foarte multe excursii. In special cu clasa. Tin minte o excursie de 3 zile in nordul Moldovei. Am vazut vreo 9 manastiri in 3 zile, casa lui Creanga de la Humulesti si mult altele cum ar fi Cetatea de Scaun a Sucevei etc. A fost foarte frumos in special in una din seri cand am iesit un grup cu unu din profi in oras. A fost super. Ploua cu galeata, noi fara probleme prin oras si la un local suberb. Profu e de gasca. Ploua... era si mai frumos. Apoi, a doua seara, am dormit in alta localitate. La hotel, la inceput fiecare a avut locul lui dar pana la urma am dormit si cate 5 intr-un pat de o persoanalaughing a fost minunat! Dar ce zic eu ca am dormit? Poate am atipit vreo 20 de minute caci in rest a fost petrecere in hotel(facuta de noi caci am nimerit singuri in tot hotelul) Profii au fost beton. Diriga a cumparat mancare si a cazut peste plasa cu rosii si castraveti. Tot o leguma a facut pe sosea. Am ras vreo 2 ore toti cu ea in fruntelaughing A fost genial! Dupa petrecere, unul peste altul in patlaughing(nu va ganditi la prostii!) am zis glume de numai puteam. Radeam si de dungile de pe tavant. A fost superb! Imi aduc aminte de parca a fost ieri!

Psihoyounger

| daii a răspuns:

Daaa! Am fost in foarte multe excursii, atat in tara cat si dincolo.Toate au fost superbe, una mai frumoasa ca cealaltalove struck

by daiiwinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Abia m-am intors. A fost cu peripetii. La aeroport au vrut sa ma puna sa platesc vreo 50 de euro in plus pentru ca aveam ceramica. Inainte de imbarcare m-au intrebat daca am lichid, asa ca, evident au aparut disensiuni. Cand le-am facut plangerea am cerut numar de inregistrare pentru ca asa e normal; aparent ei nu functioneaza normal. La destinatie am fost la shopping, la munte, si, evident, la spital.

Toate bune si frumoase, la intors iar m-au chemat astia de la aeroport sa imi deschida geamantanul si se auzea asa de caraghios numele meu in megafoane. happy
Am aterizat si peripetiile au reinceput. Unul dintre pasageri a vrut sa ma duca cu masina pana la destinatia mea finala; am refuzat ca mi-o fost frica de violwinking Ca de platit pentru rascumparare nu exista bani : e criza!

| Brigitta a răspuns:

Si eu am fost de multe ori in excursie cu familia, prietenii, iubitul. Ultima oara am fost in Maramures, a fost f frumos, imi place mai ales muzica populara de acolo big grin

| Cryssy a răspuns:

Da am fost mai de mult cu fostii colegi... A fost super.love struck

| M4RK explică:

@kidu in maramures locuiesc eu happy

| Elly4all a răspuns:

Da am fost in multe excursii atat cu parintii cat si cu colegii, am fost o data intr'o excursie de 3 zile la munte cu clasa, a fost suuper numai ca proprietarul ne speria, pentruu ca trecea noaptea pe la usi ca si cum ar fi o fantomalaughing, vroia sa verifice daca ne culcam, nu ne lasa sa facem nimic, dar noi faceam tot ce vroiamwinking colega mea a dat cu capul de usa de la sperieturarolling on the floor

| arysa a răspuns:

Intr-o excursie la Sighisoara si Brasov, mi-a placut mult:X desi nu am fost decat cativa colegi. Ajunsesem sa cunosc la perfectie orasul Sighisoara de cat ne plimbasem prin el si noaptea stateam pe podul de peste Tarnava si cantam si nu era nimeni pe stradahee hee, la Brasov nu prea am avut timp decat sa vedem centrul orasului ca pierdeam trenullaughing

| adika a răspuns:

Da, uite aici cat e de frumos!:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

De mai multe ori happy.
Cum sa fie zuppper love struck distractie, disractie!
In clasa a 2 a ma vedeai doar cu telefonul cand eram in excursie .nu,nu faceam poze la natura sau mai stiu eu la ce .eu faceam poze la baieti rolling on the floor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, Sibiu.
Foarte frumos.
Pa, pa.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu niciodata sad

| Kidu a răspuns:

Da, in maramures, excursie de 2 zile, piscina, colegi, muzica, drumetii, foarte frumos:X
Tu?happy

| NikolasXD a răspuns:

Da logic, in Cluj cu clasa, a fost acum 3 ani lol :€)happylaughinghappy:

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Da am fost in multe excrusii love struck Si cu familia.cu colegii love struck

Intotdeauna mi'au placut love struck Si pentru distractie dar si pentru lucrurile care le-am mai aflat. le-am mai vazuthee hee

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Da. Am fost in multe excursii in aproape toata tara. au fost super love struck. Distractie, drumetii alaturi de vechi prieteni sau noihee hee. Ador excursiile mai ales daca sunt mai lungi. Imi place sa calatoresc, sa ma distrez si sa-mi fac prieteni asa ca orice exursie este bine-venita happyhee hee

| blackkrose a răspuns:

Super tare, misto de belea, incantator de superb...in concluzie. AIUREA(fie vb intre noi2rolling on the floor))...winking

| toto a răspuns:

Am fost odata intr-o sexcursie si a fost naucitor.

| anda_9874 a răspuns:

Saptamana trecuta am fost intr-o excursie la Moeciu cu prietenii mei :X distractie la maxim :X:X:X