| GabrielR1101 a întrebat:

Buna, am luni dimineata un zbor catre Germania si nu stiu cum se procedeasca cu testul COVID-19, il pot face si la aeroport, cu cat timp trebuie sa fiu inainte acolo daca il pot face la aeroport sau trebuie sa merg la un centru de testare covid sa-l fac? Cine ma poate ajuta chiar va rog

1 răspuns:
| CIaudiu a răspuns:

Ce e atat de greu in a face un vaccin? Va omorati atata pentru teste de fiecare data cand trebuie sa mergeti undeva si mai dati si bani degeaba cand puteti face un vaccin eficient si gratuit.