| Biencush a întrebat:

Am mai apelat la voi de curand in legatura cu stabilirea unei destinatii in ceea ce priveste concediul meu.Am ales pana la urma o croaziera.Se numeste Mediterana de Est- 3 continente, se trece prin Grecia, Turcia, Israel, Egipt si cam atat. A mai calatorit cineva in directia aceea toamna? Imi e teama sa nu fie prea rece pe mare.Am o mie de intrebari. Daca e cineva care imi poate furniza informatii concrete, le astept cu nerabdare...Multumesc!

1 răspuns:
| matadoru a răspuns:

Ce pot sa-ti spune e ca am fost in Turcia si Grecia cu feribotul in perioada toamnei. E destul de frig, pe mare bate vantul. Ti-as recomanda sa stai inauntru, sub acoperis pentru ca risti sa racesti. Daca te mai pot ajuta intr-un fel cu informatii sau ce mai doresti da-mi un mesaj pe privat.