| andutzai a întrebat:

am mare nevoie de voi, cei care aveti o piesa cu numarul sase-BRASOV de la kaufland va rooog din inima sa mi-o dati daca nu va mai trebuie ...sunt dispusa sa va dau ce piese doriti dac le am ....va pot trimite chiar si patru piese din port aventura doar pentru piesa 6 - BRASOV.+ FUNDITA si VOT
multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Lucaci a răspuns:

In unele orase s-a terminat aceasta promotie.Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.Succes in continuare!

| andutzai explică (pentru Lucaci):

A reinceput si continua pana pe 12 augus...asa scria in pliantul kaufland de saptamana viitoare