| Sermasan_Horatiu_Daniel_1990 a întrebat:

Are cineva stickerul cu nr.6 la PORT AVENTURA la promotia"Aventura este pentru tine" Kaufland? PLz.

4 răspunsuri:
| ancutz16 a răspuns:

Din ce ores esti
si eu am nevoie de un sticker

| Andrei_Bradeanu_1991 a răspuns (pentru ancutz16):

Buna. ai sticker-ul numarul 6 port-aventura? iti dau in schimb ce te intereseaza, daca bineinteles am.

| Andrei_Bradeanu_1991 a răspuns (pentru ancutz16):

Daca cumva ai sticker-ul numarul 6, port aventura. putem sa facem schimb, daca am ceea ce te intereseaza. id-ul meu este master3611@yahoo.com

| mrorijoe a răspuns (pentru Andrei_Bradeanu_1991):

Sticker-ul numarul 6 nu sunt dublu, sunt 10 buc pro aventura, 10 buc. legoland, 10 buc. europa parca si 300 buc. brasov!