| dectave a întrebat:

Cine face schimb la stickere Kaufland? In magazine nu se mai gasesc de maine, deci numai pe schimb. Desi e greu (sa nu zic imposibil), incerc sa fac rost de 6 la Brasov/ Europa Park/ Port Aventura (la acesta vreau si 1).
Aveti idei daca mai pot face rost de vreun 6?!

2 răspunsuri:
| pinkeye a răspuns:

Ideea e ca sasele este cel aproape unic si nu prea se gaseste, woow ai sase la Port Aventura? Bravo! Eu am un 1 la Port Aventura dar l-am pierdut!
Ma rog, poti sa mergi in fiecare marti in parcarea Kauflant de la 18 parca, am fost si eu si am gasit o fata care avea de schimb!
Mult succes!

| dectave explică (pentru pinkeye):

Am nevoie de 6 si de 1 la Port aventura, nu am niciun 6 la nimic...ala lipseste...