| Myrunyka a întrebat:

Am nevoie de stickere Kaufland din promotia Aventura este pentru tine.Cel mai mult, as vrea stickere de la Port Aventura si Brasov, dar si alte stickere sunt buna. Are cineva 6 de la Brasov si Port Aventura? Va rog raspundeti-mi cat mai repede.

5 răspunsuri:
| luliluli a răspuns:

Stickerele cu nr 6 din fiecare imagine sunt "piesele rare". Nu stiu daca o sa gasesti pe cineva sa faca schimb cu nr 6. Succes!
Eu imi fac de obicei cumparaturile de la Kaufland, am o multime de piese in plus, dar nici una cu numarul 6.

| Alyn08 a răspuns:

Am eu nr 6 Port aventura! aly_alyn88 si vb`m

| Erika_Kadar_1983 a răspuns (pentru Alyn08):

Buna Claudia sunt...mai ai stickerul 6 pro aventura? ma intereseaza mult mult de tot! Adresa mea de mail: ercsoo2000@yahoo.com

| aurae a răspuns:

Buna,am destule dubluri de la toate vacantele, pe mine ma intereseaza 1, 4 si 6 PortAventura, 5 si 6 de la Europa Park, 3 si 6 de la Legoland si 6 de la Brasov. Dar cum vom face schimbul daca nu sunteti din Tulcea?

| aurae a răspuns:

As dori sa fac schimb cu tine dar cum?