| Florian80 a întrebat:

Buna
Am sa ma duc la vara intr-un resort din Palma de Mallorca care ofera all inclusive.La ce sa ma astept la masa? Bufet suedez non stop sau masa servita obisnuit la ore fixe? Plus bauturi/snak uri gratis pe plaja? Voi cum stiti?

Răspuns Câştigător
| Analex17 a răspuns:

3 mese pe zi, de regula bufet suedez, 2 gustari intre mese, gen prajituri dimineata si pizza, hot dog, dupa amiaza, bauturi locale nelimitat cam de la 10 la 23, cafea sucuri, bere, vin, alcoolice. Unele hoteluri cu plaja proprie ofera gustari, bauturi, sezlonguri si la plaja si la piscina.

1 răspuns: