| RoXiiiii_7313 a întrebat:

am vrea sa mergem la Balaton, pentru. cei care au mai fost, ceva sugestiii de cazare sau prin ce localitati ati stat? mersi

1 răspuns:
| ThePoet a răspuns:

Sincer, mai bine ati merge undeva mai serios, unde chiar ii ceva de vazut. Ala e doar un lac mai maricel in mijlocul unei tari blestemate.
Am fost acolo personal si m-am plictisit. Imi amintesc ca am stat la pensiune in localitatea Balatonboglar, care e chiar la malul lacului...