| Andreea_9057 a întrebat:

Buna,. termin acum clasa a 8-a si as vrea sa merg la un liceu unde se practica handball imi puteti dadea sugestiii...va rog:*:*:**

4 răspunsuri:
| vioreld a răspuns:

Orice liceu sportiv. La un liceu sportiv se practica mai multe sporturi : handbal, fotbal, basket etc.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Orice liceu cu program sportiv din orasul tau.

| indragostituspun a răspuns:

Stiu ca e tarziu dar un liceu bun e Mircea eliade sighisoara este Centru onlinpic putini ajung acolo.Sau la oradea sau Odorhei dar akol e o problema sunt unguri dar daca esti bun aol poti fi promovat deoarece au echipa in ligabig grin

Răspuns utilizator avertizat