| Bojthe a întrebat:

Ma gandeam ca de ziua mea sa le ofer prietenilor cate " o sedinta foto" si as vrea mai multe idei de pozzzze. Sugestiii? funda!

1 răspuns:
| Silviu_1540 a răspuns:

Sfatul meu este mai intai sa stabilesti tipul de imbracminte(pijamale, costum de baie, rochi, nuduri, etc.), pe urma stabilesti locul ude sa se petreaca sedinta ex.(intr-un loc cu multe flori, pe o plaja, intr-un parc, la piscina, in dormitor, etc.), nu uita sa le spui inainte prietenilor tai care este mesajul sedintei ex(senzualitate, maturitate, duritate, indiferenta, etc.). Crede-ma eu lucrez in lumea modei, fac poze viitoarelor fotomodele ale Romaniei la grupa 15-17 ani. Daca mai vrei sugestii te pot ajuta printr-un mesaj privat. Astept confirmare...succeshappy