| Corina1325 a întrebat:

Buna@! Ati fost la mare in Eforie Sud? Cum vi s-a parut? E mai buna plaja ca in Eforie Nord? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Eu zic sa te duci in Eforie Nord, fiindca eu am fost anul trecut in sud si faleza era cam periculoasa. Anul asta ce crezi ca aud la stiri? A cazut falezalaughing. Anul trecut au fost probleme cu alge, dar in Eforie Sud nu au fost. Intr-o dimineata am fost undeva... cred ca golf se numeste si era plin de scoici rupte. Tot nisipul, si mureai de picioare pana in apa. Daca iti gasesti un loc bun de stat nu vei avea probleme. Pe mine ma deranjeaza faleza aia...big grin

3 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

E o statiune mai linistita, cu o plaja mai aerisita. Problema e ca nu e intretinuta deloc.

| Psihiatra a răspuns:

Dupa mine, sincer...la Eforie nord e mai frumos(plaja e mai mare, mai frumoasa si statziunea la fel)

| Ysha a răspuns:

Nu mi-a placut