| spotlight a întrebat:

care vi se pare cel mai frumos lucru pe care la-ti vazut si loc pe care la-ti vizitat? Cat mai multe raspunsuri! Pa...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Uite,un loc...E in Grecia, in Lefkada.
http://www.youtube.com/watch?v=yMCHkj4UIYA
Apa este atat de albastra ca pare nefireasca, locul pare rupt de pamant, se ajunge numai cu barca acolo...

7 răspunsuri:
| Amidepsi a răspuns:

Pai raspunsul este un lan cu floarea soarelui, arata absolut superb.dar probabil vrei sa stii ce e pe locul 2:hunedoara, geoagiu.e un loc abolut fantastic, verde si proaspat si linistit.si desigur statiunea e super(mai ales bazinul)

| CrysisMD a răspuns:

Cel mai frumos lucru pe care l-am vazut aceasta a fost un fragment dintr-o zi obisnuita cind am avut cel mai lung DEJA Vu din viata mea a durat c-am 5 minute, Referitor la loc Muzeul National de Etnografie si Istorie Nationala.

| ella_1888 a răspuns:

Vizitez multe tari si toate au cate un loc deosebit. Rusia Italia Spania Grecia Germania Egipt Peru... tarile in care am fost aici sunt locuri superme cel mai mult mia atras atentia Egipptul si piramidele sale deci piramidele cel mai frumosbig grin:X

| Alinutaaaalina a răspuns:

Pe muntele Ceahlau.Raiul pe Pamant!

| Twixi a răspuns:

Pana acum Transfaragaraseanu` happy.

| conundrum a răspuns:

Castelul Peles

| Cip007 a răspuns:

Cel mai frumos loc pe care l-am vizitat eu a fost San-Rafael Ibiza...e super tare acolo