| MaDrogezCuPepsiCola a întrebat:

ce alegeti : Egypt sau Spania?

Răspuns Câştigător
| FataLuTata a răspuns:

Egypt

27 răspunsuri:
| Alexutza6755 a răspuns:

Spania, deoarece acolo locuieste cantareata mea favorita si plus ca de cand vreau sa vizitez Spania.

| thegreatgatsby a răspuns:

Egipt

| Lavymee a răspuns:

Egypt:X

| Tera a răspuns:

Spania

| Laura1092 a răspuns:

Egypt

| BlackR0se a răspuns:

Egypt! love struck
Sunt mai multe de vazut acolo tongue

| Gotye a răspuns:

As alege Spania, sincer nu prea imi place caldura.
Salut!

| Adr1aNNN7 a răspuns:

Spania

| Ramona1918 a răspuns:

Pentru ca suntem in Europa as alege Spania. Spania e o tara foarte frumoasa care dupa parerea mea merita sa o vizitezi.Din pacate nu am fost inca acolo dar o colea a fost si mi-a povestit niste lucruri extraordinare.Si Egypt e o tara frumoasa, dar e cam departe...Acum fiecare alege dupa preferinte.

| MadisonMDX a răspuns:

Egipt

| 4Life a răspuns:

Egypt! Gandeste cum ar fi sa fii Cleopatra pentru o singura zi?!winking
Aleg pentru ca este mai fain poti sa dai tura cu camila vizitezi cufere cu mumii si il vezi si pe Tutankhamun.

| Catrinn a răspuns:

Buna! Pai daca as putea, as alege ambele tari love struck dar daca ar fi sa aleg una as alege Egipt.

| SamSon a răspuns:

Egypt!

| alintush15 a răspuns:

Egipt

| Ea12345 a răspuns:

Spania.

| Kainon a răspuns:

Egypt! Mai multe monumente istorice, si mai multe obiective turistice!

| Hulya a răspuns:

Egipt. Deoarece este o tara minunata, si mereu am vrut s-o vizitez. Ti-as recomanda Egiptul, pentru. ca e o tara cu multe momunete istorice si chesti interesante. Succes:].

| LikeARollingStone a răspuns:

Egypt...Eu sunt in Spania asa ca...In Spania poti merge la mare dar asta poti face si in Romania dar ce poti vedea in Egypt e unic si istoric :d

| 123321998896768 a răspuns:

Buna! eu aleg egypt deoarece sunt mai multe lucruri de vazut si mai frumoase:http://www.kewlwallpapers.com/wallpaper/Egypt-Giza-Sphinx/ sau http://besttravelwebsites.com/is-it-safe-to-travel-to-egypt-now/ si de asta prefer egyptul desi si spania este destul de frumoasa.pa-pa.

| spike625 a răspuns:

Egipt

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Spania pentru ca este un loc foarte frumos si in care ai f multe de vazuth papa fundita?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu le-aș alege pe amândouă!
Pa, pa.

| chocolate_1698 a răspuns:

Avand in vedere ca in egipt am foste deja, m-as duce in Spania, insa in repet, in Egipt am fost intai

| MaDrogezCuPepsiCola explică:

Si eu am fost in egypt!

| Mimi58 a răspuns:

Spania!

| kmarianak a răspuns:

As alege Egipt. Nu exista termen de comparatie cu Spania.

| reaper a răspuns:

Informatii despre Egipt http://www.6n.ro/egipt/