| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie cat costa cazarea la pensiunile din satul de vacanta din Mamaia? Daca a fost cineva sa-mi spuna si mie niste preturi.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Pai eu am fost anul trecut.si am dat 300 ron pe zi.dar depinde sunt si mai ieftine si mult mai scumpe.

| BuZz_6312 a răspuns:

Daca vrei cazare mai ieftina, du-te la gara din constanta si o sa gasesti acolo oamenii care iti pot oferii cazare, sunt oameni care au un apartament, o camera ceva de genu libera si doresc sa faca niste banuti in plus si o inchiriaza, sunt mult mai ieftine fata de pensiuni. sunt de la 50 lei pana la 200 lei camera/ noapte depinde de confort si de perioada verii in care mergi happy, iar daca vrei ceva mai select incearca un hotel nu pensiunile din satu de vacanta, iar daca vrei in Eforie Nord cauta`ma tongue