| NunuNini a întrebat:

Buna dimineata celor ce au vizitat domeniul Brukenthal din Avrig.
Am citit unele informatii si am inteles ca se plateste o taxa de intrare. Dar am mai intalnit ceva ce ma nedumereste: Se face programare pentru vizitarea gradinilor? Sau doar la restaurant? Va rog sa ma lamuriti. Multumesc.

4 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

La telefon ce ti/au spus cand ai sunat?

| NunuNini explică (pentru dinaprilie):

Te dai smecher?
Unde sa sun? La unitatea de cazare? La restaurant? Nu au legatura. Suna tu daca ai chef sa enervezi pe cineva astazi.

| dinaprilie a răspuns (pentru NunuNini):

Asa e..scuzele mele.

| NunuNini explică:

Scuze: Nedumireste!
Eram cu degetul pe "e".