| andreeaoana99 a întrebat:

Buna dragii mei...
Credeti ca vara aceasta ar trebui sa merg la mare? Adica acum pe la sfarsitul lui iunie credeti ca va fi vreme frumoasa pentru asa ceva, ca mai tarziu cresc preturile si nu ne permitem...

Răspuns Câştigător
| TakeOff a răspuns:

Eu sunt din Constanta, iti recomand sa vii la mare in perioada Iulie-August, in perioada Iulie-August este apa mai calda. SI mai frumos afara. Funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Aanonymous a răspuns:

Nu cred ....nu o sa fie o vreme prea favorabila..mai degraba pe la sfarsitul lui iunia-inceputul lui august.

| andreeaghm97 a răspuns:

Dupa ultimele zile nu tias recomanda sa te duci atunci, mai asteapta putin