| dreamgirl_2603 a întrebat:

Hello! Vine vara, si la sfarsitul lui iunie merg in Grecia cu autocarul.Sunt aproximativ 24 de ore pana acolo.Idei ce sa fac pe drum?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| JBieber a răspuns:

Daca ai laptopul ia.l cu tine si puneti jocuri pe el pot fi si cele free trial pentru drum sunt perfecte,daca ai un telefon performant puneti aplicatii chiar sunt de folos [daca ai Iphone te pot ajuta eu cu ceva applicatii],asculta muzica,te poti uita la un film oe laptop, pe autocar soferul va pune filme.ia.ti reviste, chiar si reviste cu teste sunt foarte amuzante

| armand3004 a răspuns:

Pe lângă toate solutiile pe care ți le-a dat SuGuS, poți lua un iPad cu tine.

| Andrada98_3943 a răspuns:

(DACA TE DUCI CU SCOALA) Timpul trece mai repede daca te distrezi, ia-ti telu si asculta muzica, razi cu prieteni, spuneti bancuri, luati carti sa jucati ia jocuri cu tine... FUNDA?

| SuGuS_4597 a răspuns:

1) Iti iei un laptop daca ai
2) Iti iei telefonul si ask musik
3) Iti iei un joc sau niste carti si te joci cu prietenii
4) Daca esti silitoare la scoala iti iei o carte si citesti
5) Iti poti lua MP3 sau ce ai tu
6) Iti poti lua niste foi si desenezi
Sper ca ti-am fost d ajutor fundita?puppy dog eyesbig grin