| Stefytzu a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa merg la sala deoarece in vara vreau sa merg in tabara. Parintii mei nu ma lasa. Zic ca as putea sa nu mai cresc in inaltime. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Exerciţiile de forţă stopează întradevăr creşterea. Ai timp după 20 de ani. Concentrează-te pe creşterea în înălţime ( volei, basket, înnot ).
Succes!

| robyroby a răspuns:

Salut. Deci sa inteleg ca tu vrei sa arati bine pentru la vara. Si eu am 14 ani, si m-am apucat de sala acum 3 saptamani. Poti sa te apuci de fitness ( Bicicleta, Banda de alergat ) + exercitii pentru picioare, gambe. Nu te apuca sa tragi ca baietii, ca sa faci muschi la piept, brate, antebrate... nu are rost. A, si nu uita abdomenele big grin. Bafta kiss.