| dTx13 a întrebat:

Sunt baiat, am 18 ani si in jur de 1.67-1.68 inaltime. Nu cred ca am mai crescut de pe la 14-15 ani, sau daca am facut-o, a fost ceva insesizabil.
Credeti ca mai este posibil sa cresc? Sau imi puteti spune la ce tip de doctor ar trebui sa merg sa-mi spuna daca mai cresc, eventual sa-mi dea un tratament daca nu este prea tarziu?

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Cel mai probabil asa o sa rămâi dar nu e problemă ca multe fete au înălțimea ta si unele fete mai înalte sunt atrase de băieți mai scunzi ca ele. Bineinteles, daca ai incredere in tine si nu esti complexat.