| Mia978 a întrebat:

Bună!
Este vreo problema, sau am vreo piedica dacă am o rezervare la avion pe fostul nume de fata, deși buletinul este pe noul nume de după căsătorie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este doar o problema minora, au ramas celelalte date personale, vei dovedi schimbarea numelui de familie cu certificatul de casatorie.

| UserRo10 a răspuns:

Depinde de companie. La wizz nu poti face checkinul. Va trebuii sa suni la ei si apelul este taxat. Din aplicatia online te jecmanesc cu 100 euro. Sfat de la mine. Cauta nr de tel Wizz air pentru persoane cu handicap (e gratis) si explica-le problema. O rezolva imediat