| Girly97 a întrebat:

In curand voi zbura cu avionul pentru prima data si as vrea sa stiu de la cei care au mers cum a fost zborul lor. Merg din Bucuresti in Haltfax si as vrea sa stiu de la cineva cam cate ori ar dura. FUNDA!

2 răspunsuri:
| 1girl a răspuns:

Sunt 671079 km pana acolo, ar putea dura cam mult, dar cel mult te vei plictisi. Eu am mai fost cu avionul si e foarte bine. E ca si cum ai sta pe loc, o sa vezi ca e foarte bine.

| AndreiGabi a răspuns:

Mers cu avionul... Doar plictisitor. Prima oara am avut o intarziere de 40 de minute si mi s-au parut un secol(dupa doar vreo 4 ore de zbor). Putina "adrenalina" la decolare si aterizare, in rest, nimic.