| Biby a întrebat:

In vacanta de Craciun si de Anul Nou vreau sa mergem in afara tarii.Nu vreau cu avionul pentru ca mama mea are probleme cu inima. Vrea sa mergem cu masina noastra si sa nu fie foarte scump. Povestiti-mi din propria experienta.

Răspuns Câştigător
| Alina_2804 a răspuns:

Dar unde e mai bine ca acasa? parerea mea e ca ar fi mult mai frumos daca v-ati face sarbatorile acasa decat cine stie prin ce tara.

4 răspunsuri:
| ashley26pink a răspuns:

Unde mai e criza in 2010?

| Biby explică:

Denysa, daca nu stii sa raspunzi la o intrebare mai bine nu raspunde.

| Biby explică:

Sabian, in primul rand nu sunt dintr-un neam de rromi.In al doilea rand nu am fost la hoteluri de 10 stele, cel mai mult a fost doar de 5, in perioada sarbatorilor preturile se maresc si am intrebat ce hoteluri sunt mai ieftine, dar vad ca nimeni nu mi-a raspuns serios la intrebare.

| ashley26pink a răspuns:

Nu exista hotel de 10 stele. Cel mai luxos hotel e din Dubai, si e de 7 stele, ...si nici daca ai sta in degetul mic de la picior, nu ti-si permite sa te duci acolo nici macar pentru o noapte...