| HarMonyy a întrebat:

In vara asta as vrea sa merg la mare, dar in Romania.happy ce statiuni imi recomandati? (ex: Jupiter, mamaia, saturn?big grin) multumesckiss

9 răspunsuri:
| andreeaoana99 a răspuns:

Eu iti recomand Eforie Nord. Am mers in fiecare an acolo si e foarte frumos.

| HarMonyy explică (pentru andreeaoana99):

Sunt valuri marii?big grin

| andreeaoana99 a răspuns (pentru HarMonyy):

Da sunt si valuri...

| AnonimaOk a răspuns:

La Venus, unde plaja e foarte curata si nu sunt nici alge in apa.
La Neptun e foarte tare...
Nu stiu acestea mi s-au parut in regula cand am mers pentru ca fata de late statiuni, aici e cat de cat curat (am zis cat de cat pentru ca in Romania nicaieri nu e perfect), preturile sunt relativ bune, si mi se par si hotelurile in regula.
Distractie placuta oriunde ai merge! happy

| fuckeveryone a răspuns:

Neptun, Olimp sau Saturn :]
Eu locuiesc in Olimp si sa stii ca fata de Mamaia, aceste staiuni au preturi mai mici...
Si Costinesti`ul este foarteee frumos, insa alegerea este a ta.
Eu iti recomand Neptunul, deoarece, acolo este chiar si un lac cu lebede si un parculet foarte frumos amenajat acum 3 luni :]

| Iubibilăă a răspuns:

Venus

| HarMonyy explică (pentru Iubibilăă):

Am fost la venus de 3 ori, si m-am cam plictisit:p

| BiEnCuTsA_1244 a răspuns:

Mamaiabig grin..chiar daca anul trecut au fost cateva alge anul asta sper sa nu mai fie..eu ma duc acolo de cand aveam 3 ani, acolo nu te plictisesti, este satul de vacanta, aqua magic si multe altelewinking

| Iubibilăă a răspuns (pentru HarMonyy):

happy